Sieradzkie szachy

 stdarek
Wiadomości
 
Sieradzki Puchar
 
Liga Szachowa
 
Najbliższe turnieje
 
Forum
 
Sieradzanie.pl
 
Galeria
 
Nasi szachiści
 stdarek
O stronie
 
 stdarek

Wiadomości

2017-01-14XII Turniej "Pamięci Sieradzkich Szachistów"
 1.Andrzej Maciejczak 2.Tadeusz Rawski 3.Dariusz Spętany 4.Rafał Brodacki 5.Radosław Wojtal ... więcej
  
2016-12-13Turniej szkolny
 1.Karina Świtała 2.Rafał Mańczyk 3.Klara Nowaczyk 4.Ada Felczerek 5.Oliwier Bekalarczyk ... więcej
  
2016-12-10Otwarte Mistrzostwa Powiatu Tureckiego Szkół Gimnazjalnych
 1.Julia Waligóra 2.Paweł Piekielny 3.Natalia Guzik 4.Zuzanna Bakalarczyk 5.Nikola Majdecka 6.Michał Jadwicki 7.Aleksandra Siemińska 8.Aleksander Gozdalik ... 14.Zuzanna Nogala ... więcej
  
2016-12-10Otwarte Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Szachach Szybkich
 1.Razin, Vadim 2.Steczek, Marcin 3.Maciejewski, Miroslaw 4.Walaszczyk, Witold 5.Rawicz, Karol ... 8.Maciejczak, Andrzej ... 24.Zbik, Mieczyslaw ... 27.Wojtal, Radosław ... 31.Krokosz, Tomasz ... więcej
  
2016-11-26Sieradzka Liga Szachowa - turniej 9
 1.Radosław Wojtal 2.Andrzej Maciejczak 3.Dariusz Spętany 4.Tomasz krokosz 5.Aleksandra Siemińska ... więcej
  
2016-10-29Sieradzka Liga Szachowa - turniej 8
 1.Radosław Wojtal 2.Karina Świtała 3.Tomasz Krokosz 4.Adam Kubiak 5.Rafał Brodacki ... więcej
  
2016-10-15X Otwarte Mistrzostwa w szachach z okazji obchodów święta 15 SBWD
 1.Andrzej Maciejczak 2.Jacek Żołądkowski 3.Dariusz Spętany 4.Adam Kubiak 5.Radosław Wojtal ... więcej
  
2016-09-25XV Szachowy Turniej "Pamięci Września" - gr. A
 1.Rawicz, Karol 2.Zwarycz, Miłosz 3.Osiński, Emil 4.Rutkowski, Piotr 5.Kędrzyński, Adam ... 29.Świtała, Karina ... 31.Michalak, Kamil ... 36.Nowaczyk, Klara ... 41.Selimi, Lea ... więcej
  
2016-09-24Sieradzka Liga Szachowa - turniej 7
 1.Andrzej Maciejczak 2.Rafał Brodacki 3.Kamil Michalak 4.Stanisław Pietraszko 5.Tomasz Krokosz ... więcej
  
2016-06-18Sieradzka Liga Szachowa - turniej 6
 1.Andrzej Maciejczak 2.Radosław Wojtal 3.Kamil Michalak 4.Tomasz Krokosz 5.Dariusz Spętany ... więcej
  
2016-06-09Mistrzostwa młodzieży szkolnej Sieradz
 1.Karina Świtała 2.Michał Jadwicki 3.Oliwier Bekalarczyk 4.Rafał Chroński 5.Ada Felczerek ... więcej
  
2016-06-04X Turniej o Puchar Wójta Gminy Sieradz "open"
 1.Andrzej Maciejczak 2.Piotr Miller 3.Rafał Brodacki 4.Tomasz Krokosz 5.Radosław Wojtal ... więcej
  
2016-06-04V Turniej Szachowy o Puchar Dyrekcji PGGS
 1.Karina Świtała 2.Rafał Mańczyk 3.Jakub Duda 4.Jan Duda 5.Maciej Turowski ... więcej
  
2016-05-29Mistrzostwa Województwa Juniorów w Szachach Błyskawicznych
 1.Psyk, Radosław 2.Mechliński, Jakub 3.Rak, Maciej 4.Słomczewski, Michał 5.Guzik, Natalia ... 18.Świtała, Karina ... 34.Siemińska, Aleksandra ... 39.Michalak, Kamil ... 50.Nowaczyk, Klara ... 58.Mańczyk, Rafał ... 70.Selimi, Lea ... więcej
  
2016-05-21Sieradzka Liga Szachowa - turniej 5
 1.Rafał Brodacki 2.Adam Kubiak 3.Andrzej Maciejczak 4.Radosław Wojtal 5.Dariusz Spętany ... więcej
  
2016-05-07I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Scanfil Sieradz
 1.Andrzej Maciejczak 2.Jacek Żołądkowski 3.Piotr Hałubiec 4.Radosław Wojtal 5.Radosław Sochaczyński ... więcej
  
2016-04-30Sieradzka Liga Szachowa - turniej 4
 1.Roman Godlewski 2.Andrzej Maciejczak 3.Stanisław Łucki 4.Rafał Brodacki 5.Radosław Galewski ... więcej
  
2016-03-19Sieradzka Liga Szachowa - turniej 3
 1.Andrzej Maciejczak 2.Marek Górski 3.Grzegorz Janicki 4.Radoslaw Wojtal 5.Tomasz Krokosz ... więcej
  
2016-02-27Sieradzka Liga Szachowa - turniej 2
 1.Andrzej Maciejczak 2.Radosław Wojtal 3.Grzegorz Janicki 4.Ryszard Dziębowski 5.Kamil Michalak ... więcej
  
2016-02-26VI Turniej Szachowy o Puchar Prezesa SSLP
 1.Karina Świtała 2.Klara Nowaczyk 3.Aleksandra Siemińska 4.Maciej Turowski 5.Jan Duda ... więcej
  
2016-01-30Sieradzka Liga Szachowa - turniej 1
 1.Andrzej Maciejczak 2.Rafał Brodacki 3.Tomasz Krokosz 4.Radosław Wojtal 5.Aleksandra Siemińska ... więcej
  
2016-01-16X Memoriał im. Stefana Tomczyńskiego
 1.Andrzej Maciejczak 2.Piotr Hałubiec 3.Zbigniew Pietrzak 4.Dariusz Spętany 5.Radosław Wojtal ... więcej
  
2015-12-17Szkolny Turniej Szachowy m. Sieradza
 1.Marciniak, Przemysław 2.Michalak, Kamil 3.Nowaczyk, Klara 4.Chroński, Rafał 5.Siemińska, Aleksandra ... więcej
  
2015-12-12X Memoriał J.Hyża i J.Świątka
 1.Piotr Hałubiec 2.Radosław Wojtal 3.Andrzej Maciejczak 4.Marek Górski 5.Zbigniew Pietrzak ... więcej
  
2015-11-28Sieradzka Liga Szachowa - turniej 9
 1.Andrzej Maciejczak 2.Dariusz Spętany 3.Mariusz Buś 4.Radosław Galewski 5.Radosław Wojtal ... więcej
  
2015-11-14Sieradzka Liga Szachowa - turniej 8
 1.Radosław Wojtal 2.Tomasz Krokosz 3.Marek Górski 4.Rafał Brodacki 5.Dariusz Spętany ... więcej
  
2015-11-14Otwarte Mistrzostwa Powiatu Tureckiego Szkół Gimnazjalnych
 1.Belczewski, Jacek 2.Guzik, Natalia 3.Bakalarczyk, Jakub 4.Bakalarczyk, Zuzanna 5.Waligóra, Julia 6.Jadwicki, Michał 7.Siemińska, Aleksandra 8.Wujda, Jakub ... 11.Gozdalik, Aleksander ... więcej
  
2015-11-14Otwarte Mistrzostwa Powiatu Tureckiego Szkół Podstawowych
 1.Skurniak, Szymon 2.Piekielny, Paweł 3.Jędraszek, Paweł 4.Wojtasik, Szymon 5.Grala, Dorian ... 15.Świtała, Karina ... 43.Bekalarczyk, Oliwier ... 73.Szapski, Marcel 74.Kałuziak, Szymon ... więcej
  
2015-11-11Szachowy Turniej Niepodległości 11x11x11 (OPEN FIDE)
 1.Buś, Konrad 2.Gbyl, Andrzej 3.Mika, Tomasz 4.Kyć, Jerzy 5.Shilov, Sergej ... 17.Ochman, Sebastian ... więcej
  
2015-10-17IX Turniej z okazji święta 15 SBWD
 1.Natalia Guzik 2.Andrzej Maciejczak 3.Rafał Brodacki 4.Piotr Hałubiec 5.Radosław Wojtal ... więcej
  
2015-09-26Sieradzka Liga Szachowa - turniej 7
 1.Zbigniew Gąsiński 2.Sebastian Ochman 3.Andrzej Maciejczak 4.Radosław Wojtal 5.Rafał Brodacki ... więcej
  
2015-09-20XIV Szachowy Turniej "Pamięci Września" - Grupa A
 1.Kowalczyk, Mariusz 2.Kowalczyk, Rafał 3.Plutecki, Grzegorz 4.Maciejczak, Andrzej 5.Góreczny, Tomasz ... więcej
  
2015-07-04XI Miedzynarodowy Festiwal Szachowy - Perła Bałtyku - Turniej szachow szybkich
 1.TOMCZAK, Jacek (2547) 2.STUPAK, Kirill (2573) 3.FRĄCZEK, Daniel (2423) 4.MOZHAROV, Mikhail (2465) 5.SHISHKIN, Vadim (2468) ... 60.KROKOSZ, Tomasz ... więcej
  
2015-06-20Sieradzka Liga Szachowa - turniej 6
 1.Rafał Brodacki 2.Andrzej Maciejczak 3.Grzegorz Grzesiak 4.Mariusz Buś 5.Tomasz Krokosz ... więcej
  
2015-06-13Festiwal Szachowy Gminy Sieradz - Puchar Wójta - open
 1.Andrzej Maciejczak 2.Andrzej Dalach 3.Piotr Hałubiec 4.Krzysztof Rogalski 5.Radosław Sochaczyński ... więcej
  
2015-06-13Festiwal Szachowy Gminy Sieradz - Puchar Dyrekcji PGGS
 1.Paweł Piekielny 3.Michał Jadwicki 4.Klara Nowaczyk 4.Aleksandra Siemińska 5.Karina Świtała ... więcej
  
2015-06-11Szkolny Turniej Szachowy m.Sieradza
 1.Rafał Brodacki 2.Ada felczerek 3.Karol Lesiak 4.Kamil Chudzik 5.Rafał Chroński ... więcej
  
2015-05-30Sieradzka Liga Szachowa - turniej 5
 1.Ryszard Dziębowski 2.Andrzej Maciejczak 3.Piotr Zamysłowski 4.Rafał Brodacki 5.Marek Górski ... więcej
  
2015-05-16VI Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora PartnerTech Sieradz
 1.Oskar Włodarczyk 2.Andrzej Maciejczak 3.Radosław Wojtal 4.Radosław Galewski 5.Janusz Gołąb ... więcej
  
2015-04-26Finał Wojewódzki "Złota Wieża" Sieradz 2015
 1.LKS Stomil Bełchatów 1 2.LKS Stomil Bełchatów 2 3.LKS Park Starzenice 4.UKS Pałac Nieborów 1 5.Moszczenica 1 ... 12.Piast Sieradz ... więcej
  
2015-04-25Sieradzka Liga Szachowa - turniej 4
 1.Rafał Brodacki 2.Ryszard Dziębowski 3.Mariusz Buś 4.Tomasz Krokosz 5.Karina Świtała ... więcej
  
2015-03-29XXV Otwarte Mistrzostwa Zelowa im.Stanisława Komidzierskiego
 1.Steczek, Marcin 2.Przedmojski, Rafał 3.Kowalczyk, Mariusz 4.Kowalczyk, Rafał 5.Strejczek, Dariusz ... 88.Felczerek, Adrianna ... 100.Ochman, Jan ... 104.Górski, Marek ...106.Potapski, Jerzy ... więcej
  
2015-03-28Sieradzka Liga Szachowa - turniej 3
 1.Andrzej Maciejczak 2.Marcin Dziębowski 3.Konrad Leśnik 4.Ryszard Dziębowski 5.Rafał Brodacki ... więcej
  
2015-03-25Mistrzostwa Szkół Sieradza
 1.Michał Jadwicki 2.Rafał Chroński 3.Rafał Brodacki 4.Maciej Pietrus 5.Aleksandra Siemińska ... więcej
  
2015-02-28Sieradzka Liga Szachowa - turniej 2
 1.Sebastian Ochman 2.Andrzej Maciejczak 3.Piotr Zamysłowski 4.Radosław Wojtal 5.Adam Kubiak ... więcej
  
2015-02-19Mistrzostwa Regionu Sieradz Gimnazja
  ... więcej
  
2015-02-19Mistrzostwa Regionu Sieradz Szkół Podstawowych
  ... więcej
  
2015-02-14V Turniej Szachowy o Puchar Prezesa SSLP
 1.Rafał Brodacki 2.Konrad Leśnik 3.Kamil Michalak 4.Wiktoria Nowaczyk 5.Adrianna Felczerek ... więcej
  
2015-02-07IV KALISZ OPEN FIDE
 1.Ziąbek, Patryk 2.Janiszewski, Filip 3.Sobczak, Mirosław 4.Skurniak, Szymon 5. Balinka, Jarosław ... 18.Brodacki, Rafał ... 49.Świtała, Karina ... 51.Siemińska, Aleksandra 52.Nowaczyk, Klara ... 56.Nowaczyk, Hubert ... więcej
  
2015-02-02Zimowy Turniej Szachowy (klasyfikacyjny)
 1.Rafał Brodacki 2.Marek Górski 3.Konrad Leśnik 4.Zamysłowski Piotr 5.Aleksandra Siemińska ... więcej
  
2015-01-31Sieradzka Liga Szachowa - turniej 1
 1.Andrzej Maciejczak 2.Marcin Matuszewski 3.Rafał Brodacki 4.Grzegorz Grzesiak 5.Mariusz Buś ... więcej
  
2015-01-24IX Memoriał Stefana Tomczyńskiego
 1.Andrzej Maciejczak 2.Piotr Zamysłowski 3.Rafał Brodacki 4.Grzegorz Janicki 5.Zbigniew Pietrzak ... więcej
  
2014-12-13Memoriał im. Jerzego Hyża
 1.Andrzej Maciejczak 2.Rafał Brodacki 3.Zbigniew Pietrzak 4.Tomasz Krokosz 5.Dariusz Spętany ... więcej
  
2014-11-29Sieradzka Liga Szachowa - turniej 9
 1.Andrzej Maciejczak 2.Michał Kruszyński 3.Mariusz Buś 4.Marek Górski 5.Mateusz Stanowski ... więcej
  
2014-11-09Otwarte Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Szachach Szybkich
 1.Steczek, Marcin 2.Skliarov, Viktor 3.Bednarek, Sylwester 4.Dudzinski, Paweł 5.Adamczewski, Jędrzej ... 15.Ochman, Sebastian ... więcej
  
2014-11-08Turniej z okazji Dnia Niepodległości
 1.Andrzej Maciejczak 2.Radosław Wojtal 3.Piotr Zamysłowski 4.Konrad Leśnik 5.Marek Górski ... więcej
  
2014-11-08Otwarte Mistrzostwa Powiatu Tureckiego - Szkoły Podstawowe
 1.Waligóra, Julia 2.Grala, Dorian 3.Grochowski, Michał 4.Ochędzan, Tymon 5.Wawrzyniak, Weronika 6.Świtała, Karina ... 11.Nowaczyk, Klara ... więcej
  
2014-11-08Otwarte Mistrzostwa Powiatu Tureckiego - Szkoły Gimnazjalne
 1.Adamczewski, Maciej 2.Guzik, Natalia 3.Król, Marcin 4.Bakalarczyk, Jakub 5.Bakalarczyk, Zuzanna 6.Sieminska, Aleksandra ... więcej
  
2014-11-05Mistrzostwa szkoły PGGS
 1.Jacek Jurkowski 2.Aleksandra Siemińska 3.Kamil Wencwel 4.Michał Podsiadły 5.Edward Kosecki ... więcej
  
2014-10-25Sieradzka Liga Szachowa - turniej 8
 1.Andrzej Maciejczak 2.Kamil Galewski 3.Piotr Zamysłowski 4.Tomasz Krokosz 5.Marek Górski ... więcej
  
2014-10-18Turniej Szachowy z okazji Święta Edukacji
 1.Natalia Guzik 2.Andrzej Maciejczak 3.Rafał Brodacki 4.Marek Górski 5.Piotr Zamysłowski ... więcej
  
2014-10-11VIII Otwarte Mistrzostwa w szachach z Okazji Obchodów Święta 15 SBWD
 1.Zbigniew Gąsiński 2.Natalia Guzik 3.Andrzej Maciejczak 4.Jakub Bakalarczyk 5.Dariusz Spętany ... więcej
  
2014-10-08Mistrzostwa sekcji szachowej UKS Lider
 1.Jacek Jurkowski 2.Kamil Wencwel 3.Michał Podsiadły 4.Aleksandra Siemińska 5.Edward Kosecki ... więcej
  
2014-09-27Sieradzka Liga Szachowa - turniej 7
 1.Andrzej Maciejczak 2.Piotr Zamysłowski 3.Sebastian Ochman 4.Rafał Brodacki 5.Ryszard Dziębowski ... więcej
  
2014-09-14XIII Turniej Pamięci Września
 1.Klekowski, Maciej 2.Kowalczyk, Rafał 3.Banasik, Krzysztof 4.Kowalczyk, Mariusz 5.Szybka, Andrzej ...19.Brodacki, Rafał ... 30.Nowaczyk, Klara ... 47.Świtała, Karina ... 49.Siemińska, Aleksandra ... 63.Selimi, Lea ... więcej
  
2014-09-14XIII Turniej Pamięci Września - gr. B
 1.Jędraszek, Paweł 2.Błaźniak, Bartłomiej 3.Paździerz, Piotr 4.Jędrzejewska, Zuzanna 5.Skurniak, Julia ...8.Nowaczyk, Wiktoria ... więcej
  
2014-06-28Sieradzka Liga Szachowa - turniej 6
 1.Andrzej Maciejczak 2.Zbigniew Pietrzak 3.Mariusz Buś 4.Radosław Wojtal 5.Paweł Pośpiech ... więcej
  
2014-06-14Festiwal Szachowy Gminy Sieradz
 Grupa "Szkoły ponadpodstawowe": 1.Natalia Guzik 2.Paweł Pośpiech 3.Konrad Leśnik 4.Rafał Brodacki 5.Rafał Chroński ...
Grupa "Szkoły podstawowe": 1.Szymon Klaska 2.Aleksandra Siemińska 3.Michał Jadwicki 4.Klara Nowaczyk 5.Karina Świtała ... ... więcej
  
2014-06-07Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa B
 1.Klaska, Szymon 2.Słonina, Adam 3.Kalisiak, Przemysław 4.Kopaniewski, Wojciech 5.Błaźniak, Bartłomiej ...9.Nowaczyk, Klara ... 34.Selimi, Lea ... 43.Nowaczyk, Wiktoria ... więcej
  
2014-06-07Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa A
 1.Kowalczyk, Mariusz 2.Błaszczak, Karol 3.Dalach, Andrzej 4.Leszner, Liliana 5. Hałubiec, Piotr ... 16.Brodacki, Rafał ... 22.Leśnik, Konrad 23.Górski, Marek ... 31.Chroński, Rafał ... 40.Felczerek, Adrianna ... 45.Potapski, Jerzy ... 54.Siemińska, Aleksandra ... więcej
  
2014-05-31Sieradzka Liga Szachowa - turniej 5
 1.Rafał Brodacki 2.Ryszard Dziębowski 3.Zbigniew Pietrzak 4.Grzegorz Janicki 5.Radosław Wojtal ... więcej ...piszą o nas
Scottish Blitz Championship 2014
1.Sadler, Matthew (2545) 2.Naiditsch, Arkadij (2643) 3.Aagaard, Jacob (2525) 4.Turner, Matthew (2488) 5.McNab, Colin (2445) ... 37.Maciejczak, Andrzej ... więcej
  
2014-05-17V TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WARTA
 Grupa "Open": 1.Sebastian Ochman 2.Andrzej Maciejczak 3.Dariusz Spętany 4.Jakub Bakalarczyk 5.Waldemar Wolniaczyk ... więcej
Grupa "Szkoły podstawowe i ponadpodstawowe": 1.Konrad Leśnik 2.Kacper Chroński 3.Michał Jadwicki 4.Piotr Rzeźniczak 5.Szymon Wojtasik ... więcej
Grupa "Dziewczęta": 1.Dominika Wojnowicz 2.Aleksandra Świniarska 3.Karina Świtała 4.Aleksandra Siemińska 5.Emilia Ciepłuch ... więcej
  
2014-05-10V Turniej o Puchar Dyrektora PartnerTech
 1.Andrzej Maciejczak 2.Piotr Zamysłowski 3.Mieczysław Żbik 4.Dariusz Spętany 5.Piotr Hałubiec ... więcej
  
2014-05-02Turniej z okazji Święta 3 Maja
 1.Andrzej Maciejczak 2.Marcin Matuszewski 3.Natalia Guzik 4.Hubert Makielak 5.Piotr Hałubiec ... więcej
  
2014-04-26Sieradzka Liga Szachowa - turniej 4
 1.Andrzej Maciejczak 2.Rafał Chroński 3.Ryszard Dziębowski 4.Radosław Wojtal 5.Dariusz Spętany ... więcej
  
2014-03-30XXIV Otwarte Mistrzostwa Zelowa w Szachach
 1.Malaniuk, Vladimir 2.Kowalczyk, Rafał 3.Nester, Ihor 4.Strzemiecki, Zbigniew 5. Ustanovich, Nazar ... 30.Maciejczak, Andrzej ... 58.Zabłotny, Bruno ... 62.Górski, Marek ... 79.Jadwicki, Paweł ... 87.Potapski, Jerzy ... 90.Leśnik, Konrad ... 94.Nowaczyk, Hubert 95.Jadwicki, Michał ... 97.Świtała, Karina ... 106.Nowaczyk, Klara ... 124.Siemińska, Aleksandra ... więcej
  
2014-03-29Sieradzka Liga Szachowa - turniej 3
 1.Andrzej Maciejczak 2.Bruno Zabłotny 3.Konrad Leśnik 4.Tomasz Krokosz 5.Piotr Zamysłowski ... więcej
  
2014-02-28Gimnazjada Finał Wojewódzki
  ... więcej
  
2014-02-28Szkoły Podst. Finał Wojewódzki
  ... więcej
  
2014-02-22Sieradzka Liga Szachowa - turniej 2
 1.Andrzej Maciejczak 2.Rafał Brodacki 3.Radosław Wojtal 4.Dariusz Spętany 5.Rafał Chroński ... więcej
  
2014-02-18Międzypowiatowa Gimnazjada 2014 Sieradz
  ... więcej
  
2014-02-18Międzypowiatowa Podstawowa 2014 Sieradz
  ... więcej
  
2014-01-25Sieradzka Liga Szachowa - turniej 1
 1.Sebastian Ochman 2.Andrzej Maciejczak 3.Radosław Wojtal 4.Rafał Brodacki 5.Mariusz Buś ... więcej
  
2014-01-18Memoriał Stefana Tomczyńskiego
 1.Sebastian Ochman 2.Andrzej Maciejczak 3.Mirosław Kawecki 4.Rafał Brodacki 5.Dariusz Spętany ... więcej
  
2013-12-14Memoriał Jerzego Hyża
 1.Piotr Hałubiec 2.Andrzej Maciejczak 3.Radosław Wojtal 4.Rafał Chroński 5.Paweł Pośpiech ... więcej
  
2013-11-30Sieradzka Liga Szachowa - turniej 9
 1.Sebastian Ochman 2.Rafał Brodacki 3.Radosław Wojtal 4.Konrad Leśnik 5.Rafał Chroński ... więcej
  
2013-11-09Turniej z okazji Dnia Niepodległości
 1.Andrzej Maciejczak 2.Mieczysław Żbik 3.Grzegorz Janicki 4.Zbigniew Gąsiński 5.Piotr Zamysłowski ... więcej
  
2013-10-26Sieradzka Liga Szachowa - turniej 8
 1.Andrzej Maciejczak 2.Sebastian Ochman 3.Piotr Zamysłowski 4.Tomasz Krokosz 5.Radosław Wojtal ... więcej
  
2013-10-19VII Otwarte Mistrzostwa w szachach z Okazji Obchodów Święta 15 SBWD
 1.Andrzej Maciejczak 2.Piotr Hałubiec 3.Natalia Guzik 4.Paweł Pośpiech 5.Piotr Miller ... więcej
  
2013-10-12I Turniej Szachowy z okazji Święta Edukacji im. Jana Świątka
 1.Andrzej Maciejczak 2.Sebasian Ochman 3.Rafał Brodacki 4.Marek Górski 5.Konrad Leśnik ... więcej
  
2013-09-28Sieradzka Liga Szachowa - turniej 7
 1.Dariusz Spętany 2.Sebastian Ochman 3.Rafał Brodacki 4.Andrzej Maciejczak 5.Ryszard Dziębowski ... więcej
  
2013-06-22Sieradzka Liga Szachowa - turniej 6
 1.Dariusz Spętany 2.Andrzej Maciejczak 3.Marek Górski 4.Paweł Pośpiech 5.Adam Kubiak ... więcej
  
2013-06-15Festiwal Szachowy Gminy Sieradz 2013 / juniorzy "open"
 1.Sebastian Ochman 2.Jakub Bakalarczyk 3.Paweł Pośpiech 4.Bartosz Wolniaczyk 5.Rafał Chroński ... więcej
  
2013-06-15Festiwal Szachowy Gminy Sieradz 2013 / juniorzy młodsi
 1.Klara Wieczorek 2.Kamil Świątek 3.Adam Słonina 4.Michał Jadwicki 5.Jarosław Gołąb ... więcej
  
2013-06-08III Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP10
 1.Jarek Gołąb 2.Dominika Wojnowicz 3.Piotr Jurek 4.Wiktor Kokot 5.Piotr Wójcik ... więcej
  
2013-05-25Sieradzka Liga Szachowa - turniej 5
 1.Zbigniew Pietrzak 2.Andrzej Maciejczak 3.Sebastian Ochman 4.Dariusz Spętany 5.Adam Kubiak ... więcej
  
2013-05-18IV TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA PARTNERTECH SIERADZ
 1.Zbigniew Gąsiński 2.Andrzej Maciejczak 3.Zbigniew Pietrzak 4.Sebastian Ochman 5.Natalia Guzik ... więcej
  
2013-05-11IV TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WARTA
 Grupa "Open": 1.Sebastian Ochman 2.Andrzej Maciejczak 3.Dariusz Spętany 4.Paweł Pośpiech 5.Rafał Brodacki ... więcej
Grupa "Szkoły podstawowe i ponadpodstawowe": 1.Konrad Leśnik 2.Szymon Jaworski 3.Mateusz Gułaj 4.Mateusz Jarzembski 5.Piotr Wójcik ... więcej
Grupa "Dziewczęta": 1.Ada felczerek 2.Klara Nowaczyk 3.Klara Wieczorek 4.Karina Świtała 5.Natalia Jarzembska ... więcej
  
2013-04-27Sieradzka Liga Szachowa - turniej 4
 1.Andrzej Maciejczak 2.Sebastian Ochman 3.Zbigniew Pietrzak 4.Dariusz Spętany 5.Piotr Zamysłowski ... więcej
  
2013-03-24XXIII Otwarte Mistrzostwa Zelowa w Szachach
 1.Malaniuk, Vladimir 2.Janczarski, Michał 3.Skawiński, Arkadiusz 4.Bargłowski, Filip 5. Strączyński, Marek ...22.Ochman, Sebastian ... więcej
  
2013-03-23Sieradzka Liga Szachowa - turniej 3
 1.Andrzej Maciejczak 2.Andrzej Dalach 3.Sebastian Ochman 4.Dariusz Spętany 5.Paweł Pośpiech ... więcej
  
2013-02-23Sieradzka Liga Szachowa - turniej 2
 1.Andrzej Maciejczak 2.Sebastian Ochman 3.Bruno Zabłotny 4.Dariusz Spętany 5.Piotr Zamysłowski ... więcej
  
2013-02-22III Turniej o Puchar Prezesa SSLzP
 1.Sebastian Ochman 2.Rafał Iżykowski 3.Karol Lesiak 4.Adam Kubiak 5.Michał Jadwicki ... więcej
  
2013-02-21III Turniej o Puchar Prezesa SSLzP
 1.Kacper Chroński 2.Michał Jadwicki 3.Dominika Wojnowicz 4.Klara Wieczorek 5.Weronika Wojnowicz ... więcej
  
2013-02-11Turniej klasyfikacyjny
 1.Rafał Brodacki 2.Jarosław Gołąb 3.Kamil Michalak 4.Rafał Iżykowski 5.Michał Jadwicki ... więcej
  
2013-01-26Sieradzka Liga Szachowa - turniej 1
 1.Andrzej Maciejczak 2.Sebastian Ochman 3.Dariusz Spętany 4.Rafał Brodacki 5.Rafał Chroński ... więcej
  
2012-12-15Memoriał J.Hyża i J.Świątka
 1.Andrzej Maciejczak 2.Sebastian Ochman 3.Paweł Pośpiech 4.Michał Jadwicki 5.Jerzy Rzeńca ... więcej
  
2012-12-01VII Memoriał Szachowy Stefana Tomczyńskiego
 1.Dariusz Spętany 2.Zbigniew Pietrzak 3.Andrzej Maciejczak 4.Rafał Brodacki 5.Mieczysław Żbik ... więcej
  
2012-11-24Sieradzka Liga Szachowa - turniej 9
 1.Andrzej Maciejczak 2.Rafał Brodacki 3.Marek Górski 4.Dariusz Spętany 5.Szymon Jaworski ... więcej
  
2012-11-10TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI
 1.Zbigniew Gąsiński 2.Andrzej Maciejczak 3.Sebastian Ochman 4.Mieczysław Żbik 5.Zbigniew Pietrzak ... więcej
  
2012-11-07Turniej klasyfikacyjny do reprezentacji szachowej SP 10
 1.Dominika Wojnowicz 2.Jarosław Gołąb 3.Piotr Wójcik 4.Natalia kalinowska ... więcej
  
2012-10-27Sieradzka Liga Szachowa - turniej 8
 1.Sebastian Ochman 2.Andrzej Maciejczak 3.Marek Górski 4.Paweł Pośpiech 5.Rafał Chroński ... więcej
  
2012-10-20VI Otwarte Mistrzostwa w szachach z Okazji Obchodów Święta 15 SBWD
 1.Sebastian Ochman 2.Andrzej Maciejczak 3.Paweł Pośpiech 4.Jacek Żołądkowski 5.Dariusz Spętany ... więcej
  
2012-09-29Sieradzka Liga Szachowa - turniej 7
 1.Sebastian Ochman 2.Andrzej Maciejczak 3.Piotr Zamysłowski 4.Paweł Pośpiech 5.Marek Górski ... więcej
  
2012-09-16XI Szachowy Turniej Pamięci Września
 1.Zbigniew Strzemiecki 2.Karol Rawicz 3.Rafał Kowalczyk 4.Emil Osiński 5.Andrzej Maciejczak ... 13.Sebastian Ochman ... 25.Rafał Brodacki 26.Mieczysław Żbik ... 73.Kamil Michalak ... więcej
  
2012-06-23Sieradzka Liga Szachowa - turniej 6
 1.Paweł Pośpiech 2.Sebastian Ochman 3.Andrzej Maciejczak 4.Piotr Zamysłowski 5.Jerzy Potapski ... więcej
  
2012-06-02Sieradzka Liga Szachowa - turniej 5
 1.Andrzej Maciejczak 2.Sebastian Ochman 3.Zbigniew Gąsiński 4.Paweł Pośpiech 5.Marcin Zawadzki ... więcej
  
2012-05-12III TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WARTA
 Grupa "Open": 1.Zbigniew Gąsiński 2.Marek Górski 3.Andrzej Maciejczak 4.Dariusz Spętany 5.Jerzy Potapski ...
Grupa "Szkoły podstawowe i ponadpodstawowe": 1.Szymon Jaworski 2.Mateusz Jarzembski 3.Kacper Chroński 4.Konrad Wieczorek 5.Michał Jadwicki ...
Grupa "Dziewczęta": 1.Emilia Ciepłuch 2.Klara Wieczorek 3.Klaudia Frycze 4.Natalia Jarzembska 5.Żaneta Paulińska ... więcej
  
2012-05-04Turniej Szachowy z okazji Święta 3 Maja
 1.Zbigniew Gąsiński 2.Andrzej Maciejczak 3.Sebastian Ochman 4.Rafał Brodacki 5.Piotr Zamysłowski ... więcej
  
2012-04-28Sieradzka Liga Szachowa - turniej 4
 1.Sebastian Ochman 2.Andrzej Maciejczak 3.Marcin Zawadzki 4.Paweł Pośpiech 5.Bruno Zabłotny ... więcej
  
2012-04-22Mistrzostwa Wojewódzkie Zrzeszenia LZS "Złota Wieża"
 1.LUKS I Strzałków 2.LKS "Park" Starzenice I 3.LKS Stomil Bełchatów 4.LKS Piast Ruda I 5.UKS "Pałac" I Nieborów ... 8. LKS Piast Sieradz II ... 10.LKS Piast Sieradz I ... więcej
  
2012-04-14III Turniej o Puchar Dyretora PartnerTech Sieradz
 1.Sebastian Ochman 2.Paweł Pośpiech 3.Andrzej Maciejczak 4.Bruno Zabłotny 5.Piotr Zamysłowski ... więcej
  
2012-03-31Sieradzka Liga Szachowa - turniej 3
 1.Sebastian Ochman 2.Bruno Zabłotny 3.Marcin Zawadzki 4.Paweł Pośpiech 5.Grzegorz Janicki ... więcej
  
2012-03-25XXII Otwarte Mistrzostwa Zelowa w Szachach im. Stanisława Komidzierskiego
 1.Tazbir, Marcin 2.Kuzmicz, Krystian 3.Bednarek, Sylwester 4.Sobaniec, Dominik 5. Sopur, Lech ... 22.Ochman, Sebastian ... 38.Maciejczak, Andrzej 39.Zabłotny, Bruno ... 54.Górski, Marek ... 64.Potapski, Jerzy ... więcej
  
2012-03-24Mistrzostwa Polski Juniorów do 18 lat
 1.Duda, Jan-Krzysztof 2.Drozdowski, Kacper 3.Krzyżanowski, Marcin 4.Dragun, Kamil 5.Sadzikowski, Daniel ... 28.Ochman, Sebastian ... więcej
  
2012-03-03Sieradzka Liga Szachowa - turniej 2
 1.Sebastian Ochman 2.Andrzej Maciejczak 3.Dariusz Spętany 4.Ryszard Dziębowski 5.Marek Górski ... więcej
  
2012-02-10II TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR PREZESA SIERADZKIEGO STOWARZYSZENIA LUDZI Z PASJĄ - FERIE ZIMOWE 2012
 1.Sebastian Ochman 2.Paweł Pośpiech 3.Rafał Chroński 4.Maciej Pietrus 5.Konrad Wieczorek ... więcej
  
2012-02-09II TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR PREZESA SIERADZKIEGO STOWARZYSZENIA LUDZI Z PASJĄ - FERIE ZIMOWE 2012
 1.Mateusz Jarzembski 2.Michał Jadwicki 3.Kacper Chroński 4.Przemysław Marciniak 5.Artur Jankowski ... więcej
  
2012-01-21Sieradzka Liga Szachowa - turniej 1
 1.Sebastian Ochman 2.Andrzej Maciejczak 3.Brono Zabłotny 4.Zbigniew Pietrzak 5.Paweł Pospiech ... więcej
  
2011-12-11Liga Szachowa miasta Sieradza - zakończenie
 Kategoria "open": 1.Andrzej Maciejczak 2.Paweł Pośpiech 3.Adam Kubiak
Kategoria "junior": 1.Paweł Pośpiech 2.Adam Kubiak 3.Piotr Zamysłowski ... więcej
  
2011-12-10VI Memoriał Szachowy im. Jerzego Hyża i Jana Świątka
 1.Andrzej Maciejczak 2.Dariusz Spętany 3.Paweł Pośpiech 4.Sebastian Ochman 5.Piotr Zamysłowski ... więcej
  
2011-12-03VI Memoriał Stefana Tomczyńskiego
 1.Andrzej Maciejczak 2.Sebastian Ochman 3.Mieczysław Żbik 4.Brono Zabłotny 5.Zbigniew Pietrzak ... więcej
  
2011-11-26 Liga Szachowa m.Sieradza "open" - turniej 9
 1.Andrzej Maciejczak 2.Paweł Pośpiech 3.Sebastian Ochman 4.Adam Kubiak 5.Sylwia Sobczak ... więcej
  
2011-11-20Otwarte Mistrzostwa Powiatu Turkowskiego w Szachach Szybkich
 1.Bednarek, Sylwester 2.Dudzinski, Paweł 3.Dudzinski, Piotr 4.Steczek, Marcin 5.Gradowski, Jacek ... 24.Żbik, Mieczyslaw ... 27.Pośpiech, Paweł ... 32.Ochman, Sebastian ... więcej
  
2011-11-19Otwarte Mistrzostwa Powiatu Turkowskiego Juniorów - Szkoły Gimnazjalne
 1.Kwiatkowski, Wiktor 2.Śnihur, Piotr 2.Matlewski, Adam 4.Olkowski, Łukasz 5.Ostrowska, Weronika ... 8.Brodacki, Rafał 9.Michalak, Kamil ... 14.Tomczak, Sebastian ... 20.Olbiński, Dawid 21.Chudzik, Kamil ... 28.Wiśniewski, Jakub ... więcej
  
2011-11-11Turniej z okazji Dnia Niepodległości
 1.Sebastian Ochman 2.Andrzej Maciejczak 3.Dariusz Spętany 4.Mieczysław Żbik 5.Adam Kubiak ... więcej
  
2011-10-29Liga Szachowa m.Sieradza "open" - turniej 8
 1.Andrzej Maciejczak 2.Sebastian Ochman 3.Paweł Pośpiech 4.Adam Kubiak 5.Kamil Michalak ... więcej
  
2011-10-15V Turniej z okazji Święta 15 SBWD
 1.Andrzej Maciejczak 2.Marcin Zawadzki 3.Adam Kubiak 4.Mieczysław Żbik 5.Piotr Zamysłowski ... więcej
  
2011-10-09Eliminacje do MPJ 2012 - grupa C-17
 1.Piotr Jędras 2.Grzegorz Zaręba 3.Tomasz Klepaczka 4.Sebastian Ochman 5.Paweł Pośpiech ... więcej
  
2011-09-24Liga Szachowa m.Sieradza "open" - turniej 7
 1.Piotr Zamysłowski 2.Andrzej Maciejczak 3.Ryszard Dziębowski 4.Paweł Pośpiech 5.Janusz Gołąb ... więcej
  
2011-09-11X Szachowy Turniej Pamięci Września - Wieluń
 1.Toma, Katarzyna 2.Kot, Jerzy 3.Kowalczyk, Rafał 4.Zychowski, Marek 5.Bienias, Piotr ... 13.Ochman, Sebastian ... 19.Żbik, Mieczysław ... więcej
  
2011-08-15IV GIŻYCKIE SPOTKANIA SZACHOWE
 1.Kostyra Stanisław 2.Gurbanov Andrei 3.Skindzier Saturnin 4.Olhovik Andrei 5.Kultiyasov Mikhail ... 13.Maciejczak Andrzej ... więcej
  
2011-06-11Liga Szachowa m.Sieradza "open" - turniej 6
 1.Piotr Zamysłowski 2.Andrzej Maciejczak 3.Adam Kubiak 4.Jerzy Potapski 5.Rafał Chroński ... więcej
  
2011-06-05Challenge Day Open XVI Wieruszów 2011
 1.Kowalczyk Rafał 2.Maciejczak Andrzej 3.Bienias Piotr 4.Gdowski Zdzisław 5.Włodarczyk Oskar ... więcej
  
2011-06-01V Puchar Wójta gm.Sieradz
 1.Paweł Pośpiech 2.Rafał Iżykowski 3.Szymon Jaworski 4.Maciej Pietrus 5.Kamil Chudzik ... więcej
  
2011-05-28Liga Szachowa m.Sieradza "open" - turniej 5
 1.Sebastian Ochman 2.Adam Kubiak 3.Mateusz Jaworski 4.Rafał Chroński 5.Piotr Zamysłowski ... więcej
  
2011-05-21II Turniej o Puchar Dyretora PartnerTech Sieradz
 1.Adam Kubiak 2.Andrzej Maciejczak 3.Sebastian Ochman 4.Paweł Pośpiech 5.Tomasz Zawieja ... więcej
  
2011-05-07II TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WARTA
 Grupa "Open": 1.Piotr Miller 2.Sebastian Ochman 3.Andrzej Miętkiewicz 4.Paweł Pośpiech 5.Dariusz Spętany ...

Grupa "Szkoły podstawowe i ponadpodstawowe": 1.Maciej Pietrus 2.Rafał Chroński 3.Konrad Wieczorek 4.Antoni Wojnowicz 5.Jarosław Gołąb ...

Grupa "Dziewczęta": 1.Aleksandra Świniarska 2.Klara Wieczorek 3.Natalia Jarzembska 4.Dominika Wojnowicz 5.Sylwia Sobczak ... więcej
  
2011-04-30Liga Szachowa m.Sieradza "open" - turniej 4
 1.Sebastian Ochman 2.Adam Kubiak 3.Grzegorz Grzesiak 4.Mateusz Jaworski 5.Piotr Zamysłowski ... więcej
  
2011-04-09XIII Memoriał Jana Wijaczki - Tomaszów Mazowiecki
 1.Rafał Kowalczyk 2.Paweł Flis 3.Piotr Kaukiel 4.Mariusz Kowalczyk 5.Paweł Sośnia ... 11.Andrzej Maciejczak ... więcej
  
2011-04-03VII Otwarte Mistrzostwa Wieruszowa
 1.Oskar Włodarczyk 2.Rafał Kowalczyk 3.Mariusz Kowalczyk 4.Zdzisław Gdowski 5.Adam Tołoknow ... 8.Andrzej Maciejczak ... 12.Bruno Zabłotny ... 18.Paweł Pośpiech ... więcej
  
2011-03-27XXI Otwarte Mistrzostwa Zelowa w Szachach im. Stanisława Komidzierskiego
 1.Lech Sopur 2.Tomasz Rakowiecki 3.Karol Rawicz 4.Grażyna Szmacińska 5.Tomasz Pacholec ... 18.Andrzej Maciejczak 19.Sebastian Ochman ... 25.Bruno Zabłotny ... 27.Paweł Pośpiech ... 64.Marek Górski ... 81.Maciej Pietrus ... więcej
  
2011-03-26Liga Szachowa m.Sieradza "open" - turniej 3
 1.Andrzej Maciejczak 2.Dariusz Spętany 3.Paweł Pośpiech 4.Adam Kubiak 5.Marek Górski ... więcej
  
2011-03-20FINAŁ WOJEWÓDZKI TURNIEJU SZACHOWEGO O „ZŁOTĄ WIEŻĘ”
 1.LKS Stomil Bełchatów I 2.LKS Park Starzenice I 3.LKS Park Starzenice II 4.GOK Moszczenica I 5.LKS Piast Sieradz I ... więcej
  
2011-03-19Mistrzostwa Sekcji Szachowej LKS Piast
 1.Żołądkowski Jacek 2.Żbik Mieczysław 3.Pietrzak Zbigniew 4.Dziębowski Ryszard 5.Kubiak Adam ... więcej
  
2011-03-10Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 10
 1.Jaworski Szymon 2.Gołąb Jarosław 3.Szcześ Kacper 4.Wojnowicz Dominika 5.Pietrzak Patryk ... więcej
  
2011-03-05Liga Szachowa m.Sieradza "open" - turniej 2
 1.Paweł Pośpiech 2.Andrzej Maciejczak 3.Marcin Dziębowski 4.Adam Kubiak 5.Grzegorz Grzesiak ... więcej
  
2011-02-24Gimnazjada 2010/2011 - finał wojewódzki
 1.Bełchatów 2.Skierniewice 3.Wieluń 4.Łódź 22 5.Nowe Zduny 6.Sieradz ... więcej
  
2011-01-29Liga Szachowa m.Sieradza "open" - turniej 1
 1.Andrzej Maciejczak 2.Paweł Pośpiech 3.Dariusz Spętany 4.Sebastian Ochman 5.Jerzy Potapski ... więcej
  
2011-01-18TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR PREZESA SIERADZKIEGO STOWARZYSZENIA LUDZI Z PASJĄ - FERIE ZIMOWE 2011
 1.Pośpiech Paweł 2.Iżykowski Rafał 3.Jaworski Mateusz 4.Kudliński Michał 5.Struzik Sławomir ... więcej
  
2011-01-17TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR PREZESA SIERADZKIEGO STOWARZYSZENIA LUDZI Z PASJĄ - FERIE ZIMOWE 2011
 1.Okrojek Mateusz 2.Pietrus Maciej 3.Brodacki Rafał 4.Michalak Kamil 5.Leśnik Konrad ... więcej
  
2011-01-08VIII NOWOROCZNY MITING SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA WIELUNIA
 1.Rafał Kowalczyk 2.Mieczysław Żbik 3.Mariusz Kowalczyk 4.Błażej Szczuka 5.Daria Wolniaczyk ... więcej
  
2010-12-19Liga Szachowa miasta Sieradza - zakończenie
 Kategoria "open": 1.Andrzej Maciejczak 2.Dariusz Spętany 3.Zbigniew Pietrzak
Kategoria "junior": 1.Paweł Pośpiech 2.Adam Kubiak 3.Rafał Iżykowski ... więcej
  
2010-12-18V Memoriał Jerzego Hyża
 1.Andrzej Maciejczak 2.Paweł Pośpiech 3.Krzysztof Długosz 4.Jerzy Rzeńca 5.Dariusz Spętany ... więcej
  
2010-12-11Liga Szachowa m.Sieradza "open" - turniej 9
 1. Andrzej Maciejczak 2.Dariusz Spętany 3.Paweł Pośpiech 4.Rafał Iżykowski 5.Zbigniew Pietrzak ... więcej
  
2010-11-30Mistrzostwa Szachowe PGGS 2010
 1.Chudzik Kamil 2.Iżykowski Rafał 3.Tubilewicz Krzysztof 4.Bartczak Damian 5.Sobczak Sylwia ... więcej
  
2010-11-28Międzynarodowy Memoriał Szachowy im. Kazimierza Makarczyka
 1.Heberla, Bartłomiej 2.Golubka, Petr 3.Bednarek, Sylwester 4.Tazbir, Marcin 5.Grabarczyk, Mirosław ... 32.Ochman, Sebastian ... więcej
  
2010-11-27Memoriał Stefana Tomczyńskiego
 1.Maciejczak Andrzej 2.Żołądkowski Jacek 3.Żbik Mieczysław 4.Pośpiech Paweł 5.Spętany Dariusz ... więcej
  
2010-11-24VI Mistrzostwa Szachowe ZSP nr2
 1.Zamysłowski Piotr 2.Banas Dariusz 3.Świniarski Artur 4.Szczepanik Jakub 5.Świniarski Dominik ... więcej
  
2010-11-15Otwarte Mistrzostwa Powiatu Turkowskiego w Szachach Szybkich
 1.Aliavdin Nikolai 2.Dudzinski Paweł 3.Urban Klaudiusz 4.Szadkowski Kamil 5.Steczek Marcin ... 11.Ochman Sebastian ... 14.Maciejczak Andrzej 15.Żbik Mieczysław ... 36.Potapski Jerzy ... 38.Pietrzak Zbigniew ... więcej
  
2010-11-14Turniej Błyskawiczny - Turek 2010
 1.Dudzinski Paweł 2.Szadkowski Kamil 3.Aliavdin Nikolai 4.Steczek Marcin 5.Spodzieja Krzysztof ... 8.Ochman Sebastian ... 18.Miller Piotr ... 26.Miętkiewicz Andrzej ... więcej
  
2010-11-13Otwarte Mistrzostwa Powiatu Turkowskiego Juniorów - Szkoły Gimnazjalne
 1.Adamczewski, Jędrzej 2.Olkowski, Łukasz 3.Ochman, Sebastian 4.Ostrowska, Weronika 5.Siepka, Krystian ... więcej
  
2010-11-12Turniej z okazji Dnia Niepodległości
 1.Andrzej Maciejczak 2.Oskar Pietrzak 3.Zbigniew Pietrzak 4.Bruno Zabłotny 5.Rafał Iżykowski ... więcej
  
2010-10-30Liga Szachowa m.Sieradza "open" - turniej 8
 1.Andrzej Maciejczak 2.Zbigniew Pietrzak 3.Paweł pośpiech 4.Marcin Dziębowski 5.Rafał Iżykowski ... więcej
  
2010-10-23Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej - Sieradz 2010
 1.Krzysztof Długosz 2.Andrzej Maciejczak 3.Jacek Żołądkowski 4.Marcin Dziębowski 5.Zbigniew Pietrzak ... więcej
  
2010-10-18Mistrzostwa Miedzywojewódzkie Juniorów (LD+SK) Grupa C15
 1.Budziński, Jan 2.Zaręba, Grzegorz 3.Kołodziej, Przemysław 4.Błaszkiewicz, Mateusz 5.Kowalczyk, Adam 6.Ochman, Sebastian ... więcej
  
2010-10-17Indywidualne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Woj. Łódzkiego w Szachach - Masłowice 2010
  ... więcej
  
2010-10-10X MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA OPOCZNA
 1.GAJEWSKI Grzegorz 2.GRITSAK Orest 3.PIORUN Kacper 4.BEDNAREK Sylwester 5.GOLUBKA Petro ... 19.OCHMAN Sebastian ... 120.MACIEJCZAK Andrzej ... więcej
  
2010-10-09Turniej z okazji Święta 15 SBWD
 1.Żołądkowski Jacek 2.Miller Piotr 3.Kubiak Adam 4.Spętany Dariusz 5.Maciejczak Andrzej ... więcej
  
2010-10-03Turniej szachowy o Puchar Prezesa dGCS.NET - Ostrów Wlkp. 2010
 1.Sakalauskas Vaidas 2.Steczek Marcin 3.Strzemiecki Zbigniew 4.Dudziński Piotr 5.Sieciechowicz Marcin ... 35.Maciejczak Andrzej ... więcej
  
2010-10-02I OGÓLNOPOLSKI MEMORIAŁ im. WOJCIECHA DOBRZYŃSKIEGO - Piotrków Trybunalski 2010
 1. Tazbir Marcin 2. Perlicjusz Ryszard 3. Wojciechowski Mieczysław 4. Strzelecki Jerzy 5. Maciejczak Andrzej ... więcej
  
2010-09-25Liga Szachowa m.Sieradza "open" - turniej 7
 1.Dariusz Spętany 2.Andrzej Maciejczak 3.Adam Kubiak 4.Zbigniew Pietrzak 5.Marcin Dziębowski ... więcej
  
2010-09-20Mistrzostwa Koła Szachowego PGGS 2010
 1.Iżykowski Rafał 2.Tomczak Sebastian 3.Bartczak Damian 4.Krzymiński Wiktor 5.Chudzik Kamil ... więcej
  
2010-09-12IX Szachowy Turniej "Pamięci Września" Wieluń
 1.Kalinin Mikołaj 2.Kalinin Oleg 3.Rawicz Karol 4.Osipow Mikołaj 5.Kowalczyk Rafał ... 14.Ochman Sebastian 18.Żbik Mieczysław 25.Maciejczak Andrzej ... więcej
  
2010-09-04Turniej Szachowy "Sieradzkie Lato 2010"
 1.Dariusz Spętany 2.Mieczysław Żbik 3.Sebastian Ochman 4.Andrzej Maciejczak 5.Bartosz Janiak ... więcej
  
2010-07-28Mistrzostwa Polski Juniorów do 16 lat w szachach błyskawicznych - P'5
 1.Krzyżanowski Marcin 2.Klepaczka Tomasz 3.Sadzikowski Daniel 4.Licznerski Łukasz 5.Jędras Piotr ... 31.Ochman Sebastian ... więcej
  
2010-07-26Mistrzostwa Polski Juniorów do 16 lat w szachach szybkich - P'30
 1.Wieczorek Oskar 2.Dragun Kamil 3.Krzyżanowski Marcin 4.Drozdowski Kacper 5.Sadzikowski Daniel ... 39.Ochman Sebastian ... więcej
  
2010-06-13Challenge Day Open XV Wieruszów 2010
 1. Włodarczyk Oskar 2. Szybka Andrzej 3. Maciejczak Andrzej 4. Szybka Joanna 5. Kozioł Ryszard ... więcej
  
2010-06-12Liga Szachowa m.Sieradza "open" - turniej 6
 1. Dariusz Spętany 2. Andrzej Maciejczak 3. Mieczysław Żbik 4. Marcin Dziębowski 5. Paweł Pośpiech ... więcej
  
2010-06-05Otwarte Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego w Szachach
 1. Weider Darek 2. Sośnia Paweł 3. Maciejczak Andrzej 4. Seidak Dariusz 5. Harazińska Ewa ... 27. Potapski Jerzy ... więcej
  
2010-06-02Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach
 1.Klepaczka, Tomasz 2.Kowalczyk, Rafał 3.Błaszkiewicz, Mateusz 4.Osiński, Kamil 5.Budzinski, Jan ... 7.Ochman, Sebastian ... więcej
  
2010-06-01IV Turniej o Puchar Wójta Gminy Sieradz
 1. Paweł Pośpiech 2. Mateusz Jaworski 3. Rafał Iżykowski 4. Krzysztof Tubilewicz 5. Damian Bartczak ... więcej
  
2010-05-29XXXVI Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Kamiennej Góry
 1. Kowalczyk Paweł 2. Panbukczijan Aris 3. Kmiecik Wojciech 4. Lipień Wiesław 5. Szmyd Marek ... 10. Maciejczak Andrzej ... więcej
  
2010-05-22Liga Szachowa m.Sieradza "open" - turniej 5
 1. Mieczysław Żbik 2. Zbigniew Pietrzak 3. Dariusz Spętany 4. Marcin Dziębowski 5. Adam Kubiak ... więcej
  
2010-05-15I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora PartnerTech Sieradz
 1.Sebastian Fronczak 2.Andrzej Maciejczak 3.Marcin Dziębowski 4.Sebastian Ochman 5.Bartosz Janiak ... więcej
  
2010-05-08I Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Warta
 1. Andrzej Maciejczak 2.Zbigniew Pietrzak 3. Dariusz Spętany 4. Paweł Pośpiech 5. Sebastian Ochman ... więcej
  
2010-04-24Liga Szachowa m.Sieradza "open" - turniej 4
 1. Andrzej Maciejczak 2. Zbigniew Pietrzak 3. Dariusz Spętany 4. Marcin Dziębowski 5. Paweł Pośpiech ... więcej
  
2010-03-28XX Otwarte Mistrzostwa Zelowa w Szachach
 1.Sopur Lech 2.Rawicz Karol 3.Kołosowski Mateusz 4.Bednarek Sylwester 5.Spodzieja Krzysztof 15.Miller Piotr 32.Ochman Sebastian 36.Maciejczak Andrzej 41.Miętkiewicz Andrzej 49.Dziębowski Marcin 50.Potapski Jerzy ... więcej
  
2010-03-21Finał wojewódzki turnieju o „Złotą Wieżę”
 1.LKS Stomil Bełchatów I 2.LKS Park Starzenice I 3.LKS Stomil Bełchatów II 4.LKS Piast I Sieradz 5.UKS Pałac Nieborów II ... więcej
  
2010-03-20Liga Szachowa m.Sieradza "open" - turniej 3
 1.Maciejczak Andrzej 2.Spętany Dariusz 3.Dziębowski Ryszard 4.Kubiak Adam 5.Iżykowski Rafał ... więcej
  
2010-03-17V Turniej ZSP nr 2
 1. Zamysłowski Piotr 2. Matusiak Dawid 3. Baranowicz Sebastian 4. Świniarski Artur 5. Baliński Tomasz ... więcej
  
2010-03-07Finał Mistrzostw Polski Juniorów do 16 lat
 1.Krzyżanowski, Marcin 2.Dragun, Kamil 3.Weichhold, Paweł 4.Wandzik, Wojciech 5.Wieczorek, Oskar ... 42.Ochman, Sebastian ... więcej
  
2010-03-06Liga Szachowa m.Sieradza "open" - turniej 2
 1.Maciejczak Andrzej 2.Pośpiech Paweł 3.Żbik Mieczysław 4.Spętany Dariusz 5.Pietrzak Zbigniew ... więcej
  
2010-02-20XV MEMORIAŁ SZACHOWY im. STANISŁAWA GODŹKA
 1.Cyborowski, Łukasz 2.Brodowski, Piotr 3.Sopur, Lech 4.Surman, Martin 5.Słabek, Grzegorz ... 36. Ochman, Sebastian ... więcej
  
2010-01-23Liga Szachowa m.Sieradza "open" - turniej 1
 1.Maciejczak Andrzej 2.Spętany Dariusz 3.Dziębowski Marcin 4.Pietrzak Oskar 5.Świątek Jan ... więcej
  
2009-12-12Memoriał Stefana Tomczyńskiego
 1.Dariusz Spętany 2.Jacek Żołądkowski 3.Andrzej Maciejczak 4.Mieczysław Żbik 5.Paweł Pośpiech ... więcej
  
2009-12-06Sieradzka Liga Szachowa 2009 - podsumowanie
 Seniorzy: Andrzej Maciejczak Juniorzy: Paweł Pośpiech ... więcej
  
2009-12-05Turniej Szachowy o Puchar Gmin
 W turnieju zwyciężył Jacek Żołądkowski przed Andrzejem Maciejczakiem i Dariuszem Spętanym. W grupie juniorów wygrał Paweł Pośpiech przed Bartoszem Janiakiem i Rafałem Iżykowskim. W rywalizacji kobiet zwyciężyła Sylwia Sobczak przed Aleksandrą Raj i Michaliną Balcerzak. Wyróżnienie i nagrodę pamiątkową otrzymał najmłodszy uczestnik turnieju osmioletni Kacper Chroński ze Szkoły Podstawowej we Włyniu. W turnieju wzięło udział 34 uczestników reprezentujących gminy Sieradz, Warta, Wróblew, Błaszki, Zduńska Wola i Burzenin. ... więcej
  
2009-11-28Sieradzka Liga Szachowa 2009 - turniej 9
 1.Żbik Mieczysław 2.Maciejczak Andrzej 3.Żołądkowski Jacek 4.Spętany Dariusz 5.Pośpiech Paweł ... więcej
  
2009-11-22Otwarte Mistrzostwa Powiatu Turkowskiego w Szachach Szybkich
 1.Maksimenko, Andrei 2542 7.5 2.Cyborowski, Łukasz 2517 7.5 3.Steczek, Marcin 2392 7.5 4.Aliavdin, Nikolai 2364 6.5 6.Sopur, Lech 2419 6.5 27.Ochman, Sebastian 5.0 32.Zbik, Mieczysław 5.0 35.Miller, Piotr 5.0 59.Miętkiewicz, Andrzej 3.0 ... więcej
  
2009-11-21Memoriał Jerzego Hyża
 Wyniki: 1.Maciejczak Andrzej 2.Żołądkowski Jacek 3.Kubiak Adam 4.Pośpiech Paweł 5.Spętany Dariusz. W turnieju wzięło udział 17 zawodników. ... więcej
  
2009-11-11Turniej z okazji Dnia Niepodległości
 Wyniki: 1.Żołądkowski Jacek 2.Grzybowski Paweł 3.Gąsiński Zbigniew 4.Bludnik Dawid 5.Żbik Mieczysław. W turnieju uczestniczyło 36 zawodników. ... więcej
  
2009-10-24Sieradzka Liga Szachowa 2009 - turniej 8
 Seniorzy: 1.Dawid Bludnik 2.Jacek Żołądkowski 3.Ryszard Dziębowski 4.Zbigniew Pietrzak 5.Marcin Dziębowski 6.Jerzy Potapski. Juniorzy: 1.Bartosz Janiak 2.Paweł Pośpiech 3.Michał Kudliński 4.Michał Kasprzyk 5.Tomasz Wojtysiak 6.Krzysztof Tubilewicz ... więcej
  
2009-10-17Turniej z okazji Święta 15 SBWD
 1. Żołądkowski Jacek 2. Miller Piotr 3. Maciejczak Andrzej 4. Ochman Sebastian 5. Pośpiech Paweł 6. Dziębowski Ryszard ... więcej
  
2009-09-26Sieradzka Liga Szachowa 2009 - turniej 7
 Seniorzy: 1.Maciejczak Andrzej 2.Żołądkowski Jacek 3.Spętany Dariusz 4.Dziębowski Marcin 5.Dziębowski Ryszard. Juniorzy: 1.Pośpiech Paweł 2.Janiak Bartosz 3.Kubiak Adam 4.Wojtysiak Tomasz 5.Kudliński Michał ... więcej
  
2009-09-19Sieradzka Liga Szachowa 2009 - turniej 6
 Seniorzy: 1.Andrzej Maciejczak 2.Jacek Żołądkowski 3.Ryszard Dziębowski 4.Zbigniew Pietrzak 5.Marcin Dziębowski. Juniorzy: 1.Krzysztof Tubilewicz 2.Bartosz Janiak 3.Rafał Iżykowski ... więcej
  
2009-09-06VIII SZACHOWY TURNIEJ "PAMIĘCI WRZEŚNIA" - Wieluń 2009
 1.DUDZIŃSKI, Paweł 2269 8.5 2.PIORUN, Kacper 2482 8.0 3.JUROSZEK, Tadeusz 2384 7.0 4.MULET, Piotr 2335 7.0 5.KUCIEL, Władysław 2114 7.0 59.ŻBIK, Mieczysław 2000 4.5 61.OCHMAN, Sebastian 1687 4.5 ... więcej
  
2009-06-01III Turniej Szachowy juniorów o Puchar Wójta Gminy Sieradz
 1.Ochman Sebastian 7,5 2.Kasprzyk Michał 6,0 3.Pośpiech Paweł 5.5 4.Janiak Bartosz 5.5 5.Świercz Kamil ... więcej
  
2009-05-30Sieradzka Liga Szachowa 2009 - turniej 5
 Seniorzy: 1.Andrzej Maciejczak 2.Jacek Żołądkowski 3.Zbigniew Pietrzak 4.Marcin Dziębowski. Juniorzy: 1-3 Rafał Iżykowski, Bartosz Janiak, Michał Kudliński 4.Krzysztof Tubilewicz ... więcej
  
2009-04-25Sieradzka Liga Szachowa 2009 - turniej 4
 1.Maciejczak Andrzej 2.Żołądkowski Jacek 3.Pietrzak Zbigniew 4.Spętany Dariusz 5.Pośpiech Paweł ... więcej
  
2009-03-28Sieradzka Liga Szachowa 2009 - turniej 3
 1.Żołądkowski Jacek 2.Pietrzak Zbigniew 3.Dziębowski Ryszard 4.Maciejczak Andrzej 5.Spętany Dariusz ... więcej
  
2009-03-22Finał wojewódzki turnieju o „Złotą Wieżę”
 1.LKS Stomil Bełchatów I 2.LKS Park Starzenice I 3.Stomil Bełchatów II 4.LKS Opocznianka II 5.LKS Piast Sieradz I, 10.LKS Piast Sieradz II 11.LKS Piast Sieradz III 17.LKS Piast Sieradz IV ... więcej
  
2009-02-28Sieradzka Liga Szachowa 2009 - turniej 2
 1.Maciejczak Andrzej 2.Pietrzak Zbigniew 3.Żbik Mieczysław 4.Pośpiech Paweł 5.Dziębowski Ryszard ... więcej
  
2009-01-31Sieradzka Liga Szachowa 2009 - turniej 1
 1.Maciejczak Andrzej 2.Pietrzak Zbigniew 3.Żbik, Mieczysław 4.Potapski Jerzy 5.Janiak Bartosz ... więcej
  
2009-01-10VII Noworoczny Miting Szachowy Wieluń
 Turniej rozegrano w trzech grupach turniejowych, A - zawodnicy z rankingiem min. 1600 oraz seniorzy, B - zawodnicy z rankingiem 1250 - 1400, C- zawodnicy z rankingiem maksimum 1200. W tegorocznej imprezie zawitali do nas zawodnicy z: Bełchatowa, Piotrkowa, Częstochowy, Lubina, Sieradza, Wieruszowa, Praszki, Rudnik, Działoszyna, Galewic. ... więcej
  
2008-12-15Sieradzka Liga Szachowa 2008 - zakończenie
 Seniorzy: Andrzej Maciejczak Juniorzy: Paweł Pośpiech ... więcej
  
2008-12-06Memoriał Stefana Tomczyńskiego
 1.Żołądkowski Jacek 11,0 2.Maciejczak Andrzej 9,0 3.Pietrzak Zbigniew 9,0 4.Spętany Dariusz 9,0 5.Bludnik Dawid 7,0 ... więcej
  
2008-11-29Memoriał Jerzego Hyża
 1.Maciejczak Andrzej 2.Sopur Aleksander 3.Pietrzak Zbigniew 4.Kawecki Mirosław 5.Żołądkowski Jacek 6.Spętany Dariusz ... więcej
  
2008-11-15 VII Turniej Szachowy o puchar Wójta Gminy Skomlin.
 W grupie A Dariusz Spętany zajął 9 miejsce, ... więcej
W grupie B Paweł Pośpiech był 1-szy a Adam Kubiak 16-ty, ... więcej
W grupie C Michał Kasprzyk był 2-gi a Barbara Bilakiewicz 14-ta, ... więcej
  
2008-10-18Turniej z okazji Święta 15 SBWD
 1.Andrzej Maciejczak 2.Jacek Żołądkowski 3.Dariusz Spętany 4.Andrzej Woźniak 5.Mieczysław Żbik 6.Zbigniew Pietrzak ... więcej
  
2008-09-07VII SZACHOWY TURNIEJ "PAMIĘCI WRZEŚNIA"
 1.MOTYKA, Michał 2331 8.0 2.KOĆWIN, Bartosz 2245 7.5 3.MULET, Piotr 2297 7.5 4.KOWALCZYK, Rafał 1971 7.0 5.STRĄCZYŃSKI, Marek 1800 7.0 15.ŻBIK, Mieczysław 6.0 27.OCHMAN, Sebastian 5.0 74.POTAPSKI, Jerzy 3.0 81.JANIAK, Bartosz 2.5 ... więcej
  
2008-06-15Otwarte Mistrzostwa Sieradza w Szachach Aktywnych
 Odbył się turniej szachowy zorganizowany przez UKS Gimnazjum Trójka w Sieradzu ( komunikat organizacyjny ). W turnieju wzięło udział kilku silnych zawodników z innych miast województwa. Zwyciężył Karol Rawicz z Łodzi, niestety, nie "uchowały" się pełne wyniki turnieju. ... więcej
  
2008-06-02II Turniej o Puchar Wójta Gminy Sieradz
 1.Paweł Pośpiech 2.Adam Kubiak 3.Oskar Pietrzak 4.Bartosz Janiak 5.Bartłomiej Dalmata ... więcej
  
2008-05-05Mistrzostwa Szachowe PGGS 2008
 1.Zak Michał 2.Iżykowski Rafał 3.Janiak Bartosz 4.Puławski Jędrzej 5.Tubilewicz Krzysztof ... więcej
  
2008-03-15Finał wojewódzki turnieju o „Złotą Wieżę”
 1.LKS „SZACH MAT” TUSZYN 2.LKS „STOMIL” BEŁCHATÓW I 3.LKS „PAŁAC” NIEBORÓW I 4.LKS „STOMIL” BEŁCHATÓW II 5.LKS „PARK” STARZENICE 6.LKS „PIAST” SIERADZ I 7.LKS „PIAST” SIERADZ II 11.LKS „PIAST” SIERADZ III 15.LKS „PIAST” SIERADZ IV ... więcej
  
2008-03-12Otwarte Mistrzostwa Wieruszowa
 1.Andrzej Maciejczak (Sieradz) 2.Andrzej Szyszka (Pat Ligota Dolna) 3.Rafał Kowalczyk (Wieluń) 4.Kamila Dąbrowska (Galewice) 5.Daria Wolniaczyk (Wieluń) 6.Mieczysław Żbik (Sieradz) ... więcej
  
2008-01-12Noworoczny Miting Szachowy Wieluń 2008
 Turniej rozegrano w trzech grupach turniejowych A- zawodnicy z rankingiem min. 1600, B- z rankingiem 1250-1400 oraz C -szachiści z rankingiem max. 1200. W tegorocznej imprezie zawitali do nas zawodnicy z Bełchatowa w sile ok. 30 osób, Łodzi, Łasku, Częstochowy, Ostrowca Świętokrzyskiego, Sieradza i Galewic. ... więcej
  
2008-01-06Turniej szachowy Przykona 2008
 1.Steczek Marcin 8,0 2.Maciejewski Mirosław 7,5 3.Jaśnikowski Zbigniew 6,5 4.Godlewski Roman 6,5 5.Szadkowski Kamil 6,5 18.Żbik Mieczysław 5,0 24.Miller Piotr 4,5 ... więcej
  
2007-12-08Sieradzka Liga Szachowa 2007 - zakończenie
 Rozgrywki Ligi zakończyły się następująco: Seniorzy: 1.Andrzej Maciejczak 2.Dariusz Spętany 3.Zbigniew Pietrzak Juniorzy: 1.Bruno Zabłotny 2.Bartosz Janiak 3.Dawid Matusiak ... więcej
  
2007-12-01Memoriał J.Hyża & St.Tomczyńskiego
 1.Jacek Żołądkowski 2.Andrzej Maciejczak 3.Ryszard Dziębowski 4.Bruno Zabłotny 5.Mieczysław Żbik 6.Dariusz Spętany ... więcej
  
2007-10-13Turniej z okazji Święta 15 SBWD
 1.Żołądkowski Jacek 2.Maciejczak Andrzej 3.Gąsiński Zbigniew 4.Kowalczyk Rafał 5.Kowalczyk Mariusz 6.Żbik Mieczysław ... więcej
  
2007-09-22VI Szachowy Turniej Pamięci Września - Wieluń 2007
 1.Nester, Ihor 2354 8.5 2.Piesik, Piotr 1991 7.5 3.Kocwin, Bartosz 2204 7.0 4.Rawicz, Karol 2170 7.0 5.Grudzień, Piotr 1831 7.0 16.Żbik, Mieczysław 2000 6.0 32.Ochman, Sebastian 1800 5.0 ... więcej
  
2007-08-2540-lecie Ludowego Klubu Sportowego "PIAST" Sieradz
 W związku z 40-leciem Ludowego Klubu Sportowego "PIAST" Sieradz przedstawiamy udostępnione nam przez Pana Jerzego Potapskiego jego opracowanie pt. "Dzieje sieradzkich szachów 1967-2007" ... więcej
  
2007-06-17Turniej z okazji XII Dni Wieruszowa
 Indywidualnie: 1.Andrzej Maciejczak 2.Julian Dachowski 3.Marian Pilarski. Drużynowo zwyciężyła drużyna Sieradza w składzie: Andrzej Maciejczak, Zbigniew Pietrzak, Konrad Dębkowski, Oskar Pietrzak. ... więcej
  
2007-05-26I Turniej o Puchar Wójta Gminy Sieradz
 1.Bruno Zabłotny 2.Adam Galus 3.Bartosz Janiak 4.Tomasz Rogoziński 5.Maciej Szubert ... więcej
  
2007-03-18Finał wojewódzki turnieju o „Złotą Wieżę”
 1.STOMIL I Bełchatów 24 pkt. 2.STOMIL II Bełchatów 21 3.SZACH – MAT I Tuszyn 17 4.STOMIL III Bełchatów 16 5.PIAST I Sieradz 15 ... więcej
  
2007-03-11II KRAJOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY ŻARNÓW - OPOCZNO 2007
 1.KLEKOWSKI, Maciej 2085 7.5 2.NOGA, Józef 2061 7.5 3.KLEPACZKA, Tomasz 1944 7.5 4.GŁUSZKO, Tomasz 2050 7.0 5.KALETA, Błażej 1899 7.0 35.GĄSIŃSKI, Zbigniew 5.5 148.OCHMAN, Sebastian 2.5 154.MIĘTKIEWICZ, Andrzej 2.5 155.MILLER, Piotr 2.5 162.ŻBIK, Mieczysław 2.0 ... więcej
  
2007-01-13Noworoczny Miting Szachowy Wieluń 2007
 Tegoroczny turniej zgromadził na starcie rekordową (112 osób) liczbę uczestników, wśród których było aż 19 finalistów Mistrzostw Polski Juniorów. ... więcej
  
2006-12-09Otwarte Mistrzostwa Powiatu Turek
 1.SOPUR Lech 8,0 2.URBAN Klaudiusz 7.5 3.ORZECH Dominik 7,0 4.STECZEK Marcin 6.5 5.MAĆKOWIAK Marek 6,5 20.MIĘTKIEWICZ Andrzej 5,0 35.MILLER Piotr 4,0 37.ŻBIK Mieczysław 4,0 42.OCHMAN Sebastian 3,5 ... więcej
  
2006-12-02Memoriał Stefana Tomczyńskiego
 1.Zbigniew Pietrzak 2.Andrzej Maciejczak 3.Jacek Żołądkowski 4.Oskar Pietrzak 5.Krzysztof Łuszkiewicz ... więcej
  
2006-11-25II Memoriał Jerzego Hyża
 Turniej był rozegrany systemem każdy z każdym, tempo gry 10 min. Wyniki końcowe: 1.Mieczysław Żbik 7 pkt., 2.Mirosław Kawecki 7 pkt., 3.Aleksander Sopur 6,5 pkt. ... więcej
  
2006-11-04Skomlin 2006
 1.Greech, Andriej 2370 6,5 2.Seifert, Henryk 2217 6,5 3.Rakowiecki, Tomasz 2351 6.5 4.Żbik, Mieczysław 2000 6,0 5.Siąkowski, Maciej 1918 5,5 ... więcej
  
2006-09-10V Szachowy Turniej Pamięci Września - Wieluń 2006
 W turnieju wzięło udział 133 zawodników. Wygrali: 1.Kołosowski Mateusz 8,5 2.Kowalski Łukasz 7,5 3.Shilov Sergey 7,5. Miejsca sieradzkich szachistów: 19.Maciejczak Andrzej 6,0 48.Pietrzak Zbigniew 5,0 76.Potapski Jerzy 4,0 84.Galus Adam 4,0 100.Galus Sylwester 3,5 105.Dębkowski Konrad 3,0 ... więcej
  
2006-01-07Noworoczny Miting Szachowy Wieluń 2006
 W minioną sobotę i niedzielę w Spółdzielczym Domu Kultury na Osiedlu Wyszyńskiego rywalizowało w trzech grupach turniejowych 78. szachistów i szachistek - wiekowo rzecz biorąc od przedszkolaka do emeryta. ... więcej
  
2005-11-12Skomlin 2005
 Tegoroczne zmagania zgromadziły na starcie ok. 100 zawodniczek i zawodników. Niestety zabrakło w tym roku zawodników z Gorodoka na Ukrainie. ... więcej
  
2005-10-01Szachowy Turniej "Pamięci Września" - Wieluń 2005
 Turniej rozegrany został systemem szwajcarskim na dystansie 9. rund. W dwóch grupach turniejowych wzięło w nim udział łącznie 115. szachistów i szachistek. Zwycięzcą turnieju głównego został trzynastoletni Mateusz Kołosowski ze Skierniewic, który pokonał swoich rówieśników, juniorów starszych i seniorów. ... więcej
  
2005-04-23Wiosenny Turniej Szachowy M1 Łódź
 1.Rakowiecki Tomasz 8,0 2.Bednarek Sylwester 8,0 3.Sopur Lech 7,0 12.Miller Piotr 6,5 18.Gąsiński Zbigniew 6,0 35.Maciejczak Andrzej 5,5 36.Miętkiewicz Andrzej 5,5 49.Żbik Mieczysław 5,0 54.Pietrzak, Zbigniew 5.0 ... więcej
  
2005-01-08Noworoczny Miting Szachowy Wieluń 2005
 Turniej rozegrano w dwóch grupach: A (seniorzy, juniorki i juniorzy rocznik 94 i starsi) oraz B (juniorki i juniorzy rocznik 95 i młodsi). Rywalizację prowadzono na dystansie 9 rund P-15 w grupie A i 11 rund P-15 w grupie B. ... więcej
  
2004-11-27Andrzejkowy Turniej Szachowy w Centrum Handlowym M1 - Łódź 2004
 1.Bednarek, Sylwester 2347 8.0 2.Tazbir, Marcin 2340 7.5 3.Rosniak, Darek 1800 7.0 4.Sopur, Lech 2287 7.0 5.Piorun, Kacper 1825 7.0 71.Miętkiewicz, Andrzej 4.5 86.Miller, Piotr 4.0 ... więcej
  
2004-11-07Skomlin 2004
 Turniej miał bardzo silną jak na regionalny zasięg obsadę. Zająć w grupie A turnieju miejsce w pierwszej dziesiątce nie było łatwo. Grupę tą wygrali zgodnie z oczekiwaniami goście z Ukrainy, zajmując w niej cztery pierwsze miejsca. ... więcej
  
2004-09-19III Szachowy Turniej "Pamięci Września" - Wieluń 2004
 W turnieju wzięło udział blisko 140 szachistek i szachistów w wieku od siedmioletnich dzieci do osiemdziesięcioletnich seniorów. 46 turniejowych graczy posiadało przynajmniej drugie kategorie szachowe. Turniej rozgrywany był systemem szwajcarskim na dystansie siedmiu rund w grupie turniejowej open i ośmiu rund w grupie turniejowej dzieci do lat 9. ... więcej
  
2003-11-08II Szachowy Turniej z okazji Święta Niepodległości Skomlin 2003
 Z okazji przypadającego 11 listopada Narodowego Święta Niepodległości zjechali do Skomlina szachiści aby rywalizować w II Szachowym Turnieju o Puchar Wójta Skomlina. Choć to dopiero drugi turniej to zgromadził ponad setkę zawodników z klubów i organizacji szachowych z siedmiu powiatów. Prawdziwą jednak atrakcją okazał się występ drużyny szachowej z klubu "E2-E4" z Gorodoka na Ukrainie. Ukraińscy zawodnicy przebywali w Polsce na zaproszenie Starostwa Powiatowego w Wieluniu. ... więcej
  
1999-02-08XIV Międzynarodowy Turniej Szachowy Juniorów
 Po raz czternasty w Sieradzu odbył się Międzynarodowy Turniej Szachowy Juniorów. Przyjechało 127 zawodników z 27 klubów szachowych z całej polski, m.in. z Sopotu, Poznania, Rybnika, Pruszcza Gadńskiego, Wrocławia, Łodzi, Kalisza i Płocka. ... więcej
  
1998-10-07Piątka w finale ( ECHO 7.10.1998 )
 W Kaliszu rozegrano półfinał mistrzostw Polski juniorów w szachach. Sieradz reprezentowała 15-osobowa ekipa miejscowego Piasta. W klasyfikacji zespołowej triumfował zespół ZSSO Skierniewice przed OTSz Ostrów Wlkp. i LKS Piast Sieradz. ... więcej
  
1998-09-16Jezierski najlepszy ( ECHO z 16.09.1998 )
 Dominik Jezierski z LKS Piast Sieradz z dorobkiem 6,5 pkt. zajął pierwsze miejsce w Mistrzostwach Województwa Sieradzkiego juniorów w szachach. Drugie miejsce wywalczył Grzegorz Kubiak - 5,5 pkt., a trzecie Kamila Marciniak - 5,5 pkt. - oboje LKS Piast Sieradz. ... więcej
  
1998-07-21Karolina najlepsza ( ECHO z 21.07.1998 )
 Sala Urzędu Wojewódzkiego w Sieradzu była miejscem zmagań XIII Międzynarodowego Turnieju Szachowego Juniorów. W zawodach, którego organizatorami byli Ludowy Klub Sportowy Piast Sieradz oraz Urząd Miasta w Sieradzu, wystartowało ponad 100 zawodników z całej Polski oraz z Czech. ... więcej
  
1998-03-04Mistrzowie szachownicy ( ECHO z 4.03.1998 )
 Grzegorz Kubik z Piasta Sieradz z dorobkiem 6,5 pkt. został mistrzem województwa sieradzkiego w szachach aktywnych. Drugie miejsce zajął Mieczysław Żbik - 6,5 pkt., a trzecie Piotr Miller - 5 pkt. (obaj Piast Sieradz). Dalsze miejsca zajęli: 4.Stanisław Kubiak (Korab Łask) - 4,5 pkt., 5.Jerzy Hyż, 6.Dominik Jezierski, 7.Marcin Zawadzki (wszyscy Piast Sieradz) - po 4 pkt., 8.Henryk Mondry (Poddębice) - 3,5 pkt. ... więcej
  
1997-12-03Szachowe mistrzostwa (ECHO z 3.12.1997r.)
 Jarosław Strycharek z Piasta Sieradz triumfował w mistrzostwach LZS województwa sieradzkiego w szachach. ... więcej
  
1997-11-12Żbik najlepszy ( ECHO z 12.11.1997 )
 Mieczysław Żbik z dorobkiem 5,5 pkt. (Piast Sieradz) zajął pierwsze miejsce w turnieju szachowym o puchar wojewody sieradzkiego Jana Rysia. ... więcej
  
1997-09-18W świecie szachów ("Nad Wartą" z 18.09.1997r.)
 W czeskiej Jabłonnie nad Wełtawą przebywali szachiści sieradzkiego Piasta. Podopieczni trenera Andrzeja Miętkiewicza wzięli udział w turnieju miedzynarodowym, gdzie spisali się znakomicie ... więcej
  
1997-07-02Piast bezkonkurencyjny ( ECHO nr 26/108 )
 W Sieradzu rozegrano turniej szachowy z okazji Dni Sieradza. Pierwsze miejsce zajął Lech Sopur (Piast Sieradz), który zgromadził 6 punktów. ... więcej
  
1997-05-15Najlepsi na szachownicy ( ECHO 15.05.1997 )
 Rozegrano mistrzostwa województwa sieradzkiego w szachach, w grze błyskawicznej. Triumfował Lech Sopur z Piasta Sieradz przed Tomaszem Sopurem - nie zrzeszonym ze Zduńskiej Woli ... więcej
  
1997-02-26Sieradz górą na szachownicy!
 W meczu szachowym pomiędzy Sieradzem a Zduńską Wolą lepsi okazali się sieradzanie wygrywając 11:7. ... więcej
  
1997-01-20Święto szachów w Sieradzu ( "Dziennik Sieradzki" )
 Ponad 150 zawodników z całej Polski a także z Taboru w Czechach wzięło udział w zakończonym wczoraj XII Międzynarodowym Turnieju Szachowym w Sieradzu. Jego organizatorem był Urząd Miasta Sieradz i LKS "Piast" Sieradz. ... więcej
  
1996-12-11Szachowe mistrzostwa
 W Sieradzu rozegrano mistrzostwa województwa sieradzkiego w szachach. Zwyciężył Romuald Żbik - 6 pkt. przed Mieczyslawem Żbikiem - 5,5 i Szymonem Rojkiem - (wszyscy Piast Sieradz) ... więcej
  
1996-02-08Szachowe turnieje
 LKS Piast Sieradz zorganizował otwarte mistrzostwa stolicy województwa w szachach dla juniorów.W końcowej klasyfikacji na pierwszym miejscu uplasował się Marcin Zawadzki - 10 pkt., przed Marcinem Ciołkiem i Tomaszem Rogalą - po 9 pkt. ("Dziennik Łódzki" z 8.02.1996r.) ... więcej
  
1996-01-24Puchary dla gości
 W Sieradzu odbył się XI Ogólnopolski Turniej Szachowy juniorów młodszych. W zawodach wzięło udział ponad 160 zawodników z całej Polski. ... więcej
  
 
Szablony stron